KONST / Litografier / Färglitografier 12211025
nr 1221 1025
Hans Verduijn
(f. 1946), Sverige
Färglitografier, 2 st, Bladets mått: 66x51, Signerade, 40-upplaga
Utrop:
500 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:46:11
Hans Verduijn
Läs mer om Hans Verduijn